• info@peysazehafroz.com
  • 49176 (9821+)

BPS 8040

BPS 8040

BPS 8040 یک افزودنی پودری بر پایه کوپلیمرهای امولسیونی بوده که دارای انعطاف پذیری بسیار زیاد می باشد.

کلینیک بتن افروز
 
خواص واثرات :
 
این محصول در مصالح شیمیایی ساختمان باعث بهبود چسبندگی, الاستیسیته, پایداری کششی و خمشی, افزایش مقاومت در برابر یون کلر و سولفاتها, سایش, خراش و ترک خوردگی می شود. همچنین ملاتهای مورد مصرف را واترپروف می نماید.
 
موارد کاربرد:
 
BPS8040 ماده ای بسیار عالی برای ترکیب با سیمان, گچ, آهک, پودرهای معدنی و دیگر مواد ساختمانی می باشد که در ساخت انواع چسب کاشی, عایق های حرارتی, گروت ها, پوشش ها, رنگ های پودری, ملات های آب بندی و تعمیری مناسب می باشد
 
میزان مصرف :
 
مصرف این پودر در تولید ملاتهای مختلف متغیر می باشد لازم به ذکر است که با افزودن 3 الی 5 درصد وزنی از این محصول محیط قطبی مناسبی جهت هیدراتاسیون سیمان بوجود آورده و از مصرف آب زیاد که باعث کاهش مقاومت در ملاتها می گشت جلوگیری بعمل می آید که این موضوع در چسب های کاشی و ملات های تعمیری و آب بندی بسیار تاثیر گذار بوده و کیفیت محصول را بسیار افزایش می دهد.
 
قابل ذکر است کیفیت برتر و قیمت مناسب این ماده نسبت به موارد مشابه رزین های پلیمری در استفاده از ملاتهای ترمیمی و چسب کاشی بسیار مورد توجه می باشد که BPS8040 به مقدار 130 تن در ماه توسط تولید کنندگان مطرح مصالح ساختمانی در ترکیه مصرف می گردد.
جهت اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان فنی این شرکت تماس حاصل فرمایید.
 
02144200025
منتشرشده در افزودنی های بتن
برچسب‌ها